Biurko IT-REGULAR dla informatyków to model dla osób, dla których liczy się funkcjonalność i design. Wyposażone jest w stelaż z wbudowanym kanałem kablowym oraz gniazda, przez co plączące się kable nie stanowią więcej problemu. W zależności od potrzeb klienta każde gniazdo wpuszczane można modyfikować według podanych modeli zawartych w ofercie. Kształt blatu jest nowoczesny, a jednocześnie praktyczny, co sprzyja dobremu zagospodarowaniu miejsca pracy. Do każdego modelu biurka dodajemy gratis instrukcję dbania o swój kręgosłup ułożoną specjalnie pod nasze biurka, które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie ergonomii w miejscu pracy naszych klientów. Idą za głównym celem produktów Gooddesk do każdej zakupionej sztuki dodajemy również poduszkę sensomotoryczną polecaną przez naszego fizjoterapeutę.

1. Stelaż 

Podstawowe cechy stelaża modelu REGULAR:

 • szeroki i stabilny
 • wyposażony w kanał na kable (pionowy i poziomy)
 • stopki poziomujące,
 • malowany proszkowo

2. Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Organizacji miejsca pracy sprzyja zastosowanie nowoczesnych gniazd wpuszczanych w blat. Dzięki temu uniknąć można niechcianych kabli wychodzących z komputera stacjonarnego, co usprawnia poruszanie się w obrębie biurka.

3. Blat

Blat jest zaprojektowany od podstaw w profesjonalnym programie komputerowym. W celu wyeliminowania wszelkich wad wykonany jest on za pomocą zaawansowanej i bardzo dokładnej obrabiarki CNC. Blat biurka opracowany jest tak, aby miał on nowoczesny design, a zarazem było funkcjonalne. Trapezowy kształt zapewnia pełen komfort zagospodarowania przestrzeni i jednoczesne utrzymanie porządku wokół stanowiska pracy. Nadaje się nie tylko do pracy indywidualnej, ale także do zapewnienia miejsca dla większej liczby osób w biurze.

4. Gratis

Do każdego modelu dodajemy:

 1. Poduszkę sensomotoryczną, którą można używać na siedząco oraz na stojąco. Powyższy produkt to innowacyjny przyrząd do siedzenia, stania przy biurku lub ćwiczeń. Zasada działania jest bardzo prosta otóż dzięki nieustannemu pobudzaniu ruchu krążków międzykręgowych oraz automatycznym wymuszaniu zachowania prawidłowej postawy ciała kręgosłup pozostaje w odpowiedniej pozycji. Dzięki poduszce sensomotorycznej możemy:
  -Odciążyć i zmniejszyć dolegliwości kręgosłupa, które są przyczyną długotrwałego siedzenia
  -Poprawić równowagę i koordynację ruchową a co za tym idzie poprawę samopoczucia
  -Poprawę krążenia krwi
 2. Instrukcję siedzenia przy biurkach Gooddesk. Projekt tworzenia zaleceń i porad dotyczących poprawnej pozycji przy biurku jest opracowywany z cenionym fizjoterapeutą, który jest współautorem książki „Mobilizacje tkanek miękkich”. Dzięki ogromnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej możemy zagwarantować Państwu, że jeśli klienci będą przestrzegać podanych tam zaleceń ich samopoczucie, ergonomia oraz efektywność pracy się poprawi.

5. Dodatkowe opcje

Nasza firma oferuje duży wybór specjalnych sprzętów potrzebnych do zadbania o swój kręgosłup, wzrok a także polepszenie standardów pracy. W naszym sklepie znajdziemy między innymi:

-Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do dwóch monitorów LCD LED 17″-27″,

– Zestaw uchwytów biurkowych na sprężynie gazowej pod laptop i monitor LCD, LED 17″ – 27″,

– Wysokiej jakości taśma LED typu RGB z sterownikiem, zasilaczem oraz pilotem do zmiany kolorów oraz natężenia jasności światła,

Więcej informacji w zakładce „akcesoria”.

*Biurko na zamówienie

Chcesz stworzyć swoje wymarzone biurko lub zamówić większą ilość z osobistym dowozem produktów do firmy wraz z kompleksowym zmontowaniem biurek ? Zajrzyj na http://www.gooddesk.pl/biurka-na-zamowienie/