Biurko GAMING–REGULAR to standardowy model biurka idealny dla graczy i youtuberów. Łączy w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Gniazda wpuszczane w blat pozwalają na uporządkowanie miejsca pracy, a podświetlenie ledowe z tyłu blatu nadaje wyjątkowy wygląd. Dodatkowo blat wykonany jest z trwałej i twardej płyty, dzięki czemu może przejmować duże obciążenia i jest łatwy w czyszczeniu. Kształt blatu stworzony jest z myślą o praktycznym zastosowaniu i jednocześnie niepowtarzalnym wyglądzie. Dzięki poszerzonym polom w tylnej części biurka możemy dobrze zagospodarować miejsce na blacie (np. w celu ustawienia głośników). Co więcej do każdego modelu biurka dodajemy gratis instrukcję dbania o swój kręgosłup ułożoną specjalnie pod nasze biurka, które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie ergonomii w miejscu pracy naszych klientów. Idą za głównym celem firmy Gooddesk do każdego produktu dodajemy również poduszkę sensomotoryczną polecaną przez naszego fizjoterapeutę.

1. Stelaż 

Podstawowe cechy stelaża modelu REGULAR

 • szeroki i stabilny
 • wyposażony w kanał na kable (pionowy i poziomy)
 • stopki poziomujące,
 • malowany proszkowo

2.Taśma LED:

W biurku GAMING–REGULAR są zastosowane jedne z najlepszych taśm ledowych na rynku. Są to LED-y typu RGB, w których można zmieniać kolory światła, jego natężenie oraz tryby animacji. Taśma ukryta jest w krawędzi biurka z dokładnym wykończeniem. LED-ami steruje się za pomocą prostego w obsłudze pilota o smukłej i eleganckiej budowie.

3. Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Zastosowanie nowoczesnych gniazd wpuszczanych w blat pozwala na łatwą organizację miejsca pracy. Dzięki temu uniknąć można niechcianych kabli wychodzących z komputera stacjonarnego, co usprawnia poruszanie się w obrębie biurka. Poniżej prezentujemy tabelę z określonymi modelami gniazd oraz ich specyfikacją.

4. Blat

Projekt blatu biurka został stworzony z niezwykłą dbałością o szczegóły przez doświadczonego projektanta w wyspecjalizowanym programie komputerowym. Obróbka oraz produkcja blatu odbywa się przy użyciu nowoczesnych maszyn typu CNC, co daje idealne wykończenie. Kształt biurka zapewnia doskonałe zagospodarowanie miejsca, a za razem nowoczesny wygląd.

5. Gratis

Do każdego modelu dodajemy:

 1. Poduszkę sensomotoryczną, którą można używać na siedząco oraz na stojąco. Powyższy produkt to innowacyjny przyrząd do siedzenia, stania przy biurku lub ćwiczeń. Zasada działania jest bardzo prosta otóż dzięki nieustannemu pobudzaniu ruchu krążków międzykręgowych oraz automatycznym wymuszaniu zachowania prawidłowej postawy ciała kręgosłup pozostaje w odpowiedniej pozycji. Dzięki poduszce sensomotorycznej możemy:
  -Odciążyć i zmniejszyć dolegliwości kręgosłupa, które są przyczyną długotrwałego siedzenia
  -Poprawić równowagę i koordynację ruchową a co za tym idzie poprawę samopoczucia
  -Poprawę krążenia krwi
 2. Instrukcję siedzenia przy biurkach Gooddesk. Projekt tworzenia zaleceń i porad dotyczących poprawnej pozycji przy biurku jest opracowywany z cenionym fizjoterapeutą, który jest współautorem książki „Mobilizacje tkanek miękkich”. Dzięki ogromnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej możemy zagwarantować Państwu, że jeśli klienci będą przestrzegać podanych tam zaleceń ich samopoczucie, ergonomia oraz efektywność pracy się poprawi.

6. Dodatkowe opcje

Nasza firma oferuje duży wybór specjalnych  sprzętów potrzebnych do zadbania o swój kręgosłup, wzrok a także polepszenie standardów pracy. W naszym sklepie znajdziemy między innymi:

-Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do dwóch monitorów LCD LED 17″-27″,

– Zestaw uchwytów biurkowych na sprężynie gazowej pod laptop i monitor LCD, LED 17″ – 27″,

– Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do monitorów LCD, LED 17″ – 27″z wbudowanymi 2 gniazdami USB,

– Wysokiej jakości taśma LED typu RGB z sterownikiem, zasilaczem oraz pilotem do zmiany kolorów oraz natężenia jasności światła,

Więcej informacji w zakładce „akcesoria”.

*Biurko na zamówienie

Chcesz stworzyć swoje wymarzone biurko lub zamówić większą ilość z osobistym dowozem produktów do firmy wraz z kompleksowym zmontowaniem biurek ? Zajrzyj na http://www.gooddesk.pl/biurka-na-zamowienie/