Biurko GAMING-SUPREME jest to wyspecjalizowany model biurka przeznaczony dla graczy i youtuberów. W powyższym modelu oferujemy połączenie zdrowej postawy przy biurku razem z nowoczesnym designem z podświetleniem ledowym oraz nowoczesnymi gniazdami wpuszczanymi w blat. Biurko dedykowane jest dla osób, które cenią sobie wygodę oraz wysoki standard grania lub pracy. Blat wykonany jest z trwałej i twardej płyty, dzięki czemu może przejmować duże obciążenia i jest łatwy w czyszczeniu. Kształt blatu zaprojektowany jest z myślą o praktycznym i jednocześnie nowoczesnym wyglądzie. Dzięki poszerzonym polom w tylnej części biurka możemy dobrze zagospodarować miejsce na biurku (np. w celu ustawienia głośników). Do każdego modelu biurka dodajemy gratis instrukcję dbania o swój kręgosłup ułożoną specjalnie pod nasze biurka, które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie ergonomii w miejscu pracy naszych klientów. Idą za głównym
celem produktów Gooddesk do każdego biurka dodajemy również poduszkę sensomotoryczną polecaną przez naszego fizjoterapeutę.

1. Ergonomia biurka

Biurko GAMING-SUPREME  posiada wyspecjalizowany stelaż z  systemem regulacji wysokości blatu z wieloma opcjami:

 • Biurko jest wyposażone w sterownik, który umożliwia zapamiętywanie 3 spersonalizowanych pozycji
 • Posiada sygnalizator (alarm), który przypomina o zmianie pozycji w celu zadbania o swój kręgosłup (opisane w instrukcji „jak dbać o kręgosłup przy biurku”)
 • Maksymalne obciążenie stelaża 125 kg przy równomiernym obciążeniu blatu
 • Cicha i płynna praca siłowników
 • Łatwa obsługa za pomocą panelu zamontowanego pod blatem
 • Doskonała stabilność i szybka regulacja

2. Taśma LED:

W biurku GAMING–SUPREME są zastosowane jedne z najlepszych taśm ledowych na rynku. Są to LED-y typu RGB, dzięki czemu mamy możliwość zmiany koloru światła, jego natężenia oraz różnych trybów animacji. Taśma ukryta jest w krawędzi biurka wykonanym w bardzo dokładny sposób. LED-ami sterujemy za pomocą pilota o smukłej i eleganckiej budowie, dodatkowo pilot jest bardzo prosty w obsłudze.

3. Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Oferta biurka ma możliwość zastosowania nowoczesnych gniazd wpuszczanych w blat. Dzięki modernistycznym rozwiązaniom technologicznym możemy zaoferować Państwu gniazda, które pomogą w zaoszczędzeniu czasu na szukanie i schylanie się do komputera, aby podłączyć pendrive’a, słuchawki, mikrofon czy nawet podładować telefon. Poniżej prezentujemy Państwu wszystkie możliwości gniazd, które możemy dobrać do potrzeb klienta.

4. Blat

Blat biurka zaprojektowany jest w wyspecjalizowanym programie komputerowym przez doświadczonego projektanta. Obróbka oraz produkcja blatu odbywa się za pomocą nowoczesnych maszyn typu CNC. Kształt biurka zapewnia doskonałe zagospodarowanie miejsca, a za razem nowoczesny wygląd.

5. Gratis

Do każdego biurka dodajemy:

 1. Poduszkę sensomotoryczną, którą można używać na siedząco oraz na stojąco. Powyższy produkt to innowacyjny przyrząd do siedzenia, stania przy biurku lub ćwiczeń. Zasada działania jest bardzo prosta otóż dzięki nieustannemu pobudzaniu ruchu krążków międzykręgowych oraz automatycznym wymuszaniu zachowania prawidłowej postawy ciała kręgosłup pozostaje w odpowiedniej pozycji. Dzięki poduszce sensomotorycznej możemy:
  -Odciążyć i zmniejszyć dolegliwości kręgosłupa, które są przyczyną długotrwałego siedzenia
  -Poprawić równowagę i koordynację ruchową a co za tym idzie poprawę samopoczucia
  -Poprawę krążenia krwi
 2. Instrukcję siedzenia przy biurkach Gooddesk. Projekt tworzenia zaleceń i porad dotyczących poprawnej pozycji przy biurku jest opracowywany z cenionym fizjoterapeutą, który jest współautorem książki „Mobilizacje tkanek miękkich”. Dzięki ogromnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej możemy zagwarantować Państwu, że jeśli klienci będą przestrzegać podanych tam zaleceń ich samopoczucie, ergonomia oraz efektywność pracy się poprawi.

6. Dodatkowe opcje

Nasza firma oferuje duży wybór specjalnych sprzętów potrzebnych do zadbania o swój kręgosłup, wzrok, a także polepszenie standardów pracy. W naszym sklepie znajdziemy między innymi:

-Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do dwóch monitorów LCD LED 17″-27″,

– Zestaw uchwytów biurkowych na sprężynie gazowej pod laptop i monitor LCD, LED 17″ – 27″,

– Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do monitorów LCD, LED 17″ – 27″z wbudowanymi 2 gniazdami USB,

– Wysokiej jakości taśma LED typu RGB z sterownikiem, zasilaczem oraz pilotem do zmiany kolorów oraz natężenia jasności światła,

Więcej informacji w zakładce „akcesoria”.

*Biurko na zamówienie

Chcesz stworzyć swoje wymarzone biurko lub zamówić większą ilość z osobistym dowozem produktów do firmy wraz z kompleksowym zmontowaniem biurek ? Zajrzyj na http://www.gooddesk.pl/biurka-na-zamowienie/