Biurko IT-SUPREME to wyspecjalizowany mebel o ergonomicznych właściwościach z nowoczesnym wyglądem. To biurko dla osób, które cenią sobie wygodę oraz dbają o swój kręgosłup, dzięki regulowanej wysokości blatu oraz z wbudowanym alarmem, który przypomina o zmianie pozycji możemy w 100% zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa. Ponadto biurko posiada wbudowane gniazda, które w znacznym stopniu rozwiązują problem z plączącymi się kablami. Do każdego produktu dodajemy instrukcję jak dbać o swój kręgosłup opracowaną z doświadczonym fizjoterapeutą cenionym w całym kraju. Każde gniazda wpuszczane można modyfikować zależnie od potrzeb klienta.
Dążąc do głównego celu produktów Gooddesk do każdego biurka dodajemy poduszkę sensomotoryczną polecaną przez naszego fizjoterapeutę.

1.  Ergonomia biurka

W celu zadbania o kręgosłup klientów biurko IT-SUPREME posiada najnowocześniejszy system regulacji wysokości blatu z wieloma opcjami:

 • Biurko jest wyposażone w sterownik, który umożliwia zapamiętywanie 3 spersonalizowanych pozycji
 • Posiada sygnalizator (alarm), który przypomina o zmianie pozycji w celu zadbania o swój kręgosłup (opisane w instrukcji „jak dbać o kręgosłup przy biurku”)
 • Maksymalne obciążenie stelaża 125 kg przy równomiernym obciążeniu blatu
 • Cicha i płynna praca siłowników
 • Łatwa obsługa za pomocą panelu zamontowanego pod blatem
 • Doskonała stabilność i szybka regulacja

2. Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Dzięki nowoczesnym gniazdom wpuszczanym w blat można bardzo sprawnie i łatwo zorganizować swoje miejsce pracy. Zastosowanie gniazd ułatwia również poruszanie się w obrębie biurka i pozwala uniknąć niepotrzebnych kabli wychodzących z komputera stacjonarnego.                                                                                                                                                             

3. Blat

Blat jest zaprojektowany od podstaw w profesjonalnym programie komputerowym. W celu wyeliminowania wszelkich wad wykonany jest on za pomocą zaawansowanej i bardzo dokładnej obrabiarki CNC. Blat biurka opracowany jest tak, aby miało nowoczesny design, a zarazem było funkcjonalne. Trapezowy kształt zapewnia pełen komfort zagospodarowania przestrzeni i jednoczesne utrzymanie porządku wokół stanowiska pracy. Nadaje się nie tylko do pracy indywidualnej, ale także do zapewnienia miejsca dla większej liczby osób w biurze.

4. Gratis

Do każdego modelu dodajemy:

 1. Poduszkę sensomotoryczną, którą można używać na siedząco oraz na stojąco. Powyższy produkt to innowacyjny przyrząd do siedzenia, stania przy biurku lub ćwiczeń. Zasada działania jest bardzo prosta otóż dzięki nieustannemu pobudzaniu ruchu krążków międzykręgowych oraz automatycznym wymuszaniu zachowania prawidłowej postawy ciała kręgosłup pozostaje w odpowiedniej pozycji. Dzięki poduszce sensomotorycznej możemy:
  -Odciążyć i zmniejszyć dolegliwości kręgosłupa, które są przyczyną długotrwałego siedzenia
  -Poprawić równowagę i koordynację ruchową a co za tym idzie poprawę samopoczucia
  -Poprawę krążenia krwi
 2. Instrukcję siedzenia przy biurkach Gooddesk. Projekt tworzenia zaleceń i porad dotyczących poprawnej pozycji przy biurku jest opracowywany z cenionym fizjoterapeutą, który jest współautorem książki „Mobilizacje tkanek miękkich”. Dzięki ogromnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej możemy zagwarantować Państwu, że jeśli klienci będą przestrzegać podanych tam zaleceń ich samopoczucie, ergonomia oraz efektywność pracy się poprawi.

5. Dodatkowe opcje

Nasza firma oferuje duży wybór specjalnych  sprzętów potrzebnych do zadbania o swój kręgosłup, wzrok, a także polepszenie standardów pracy. W naszym sklepie znajdziemy między innymi:

-Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do dwóch monitorów LCD LED 17″-27″,

– Zestaw uchwytów biurkowych na sprężynie gazowej pod laptop i monitor LCD, LED 17″ – 27″,

– Obrotowy uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do monitorów LCD, LED 17″ – 27″z wbudowanymi 2 gniazdami USB,

– Wysokiej jakości taśma LED typu RGB z sterownikiem, zasilaczem oraz pilotem do zmiany kolorów oraz natężenia jasności światła,

Więcej informacji w zakładce „akcesoria”.

*Biurko na zamówienie

Chcesz stworzyć swoje wymarzone biurko lub zamówić większą ilość z osobistym dowozem produktów do firmy wraz z kompleksowym zmontowaniem biurek ? Zajrzyj na http://www.gooddesk.pl/biurka-na-zamowienie/